Співпраця з управліннями освіти

Співпраця з управліннями освіти

Нова ініціатива проекту системи “Електронний журнал”. Ми вважаємо, що проект завжди має бути зручним та якомога кориснішим для усіх. Тому спеціалістами проекту зараз розробляється функція доступу управлінь освіти до підпорядкованих їм навчальних закладів.

Створення клієнтського кабінету управління освіти дозволить отримувати необхідну інформацію про перебіг навчального процесу в конкретній школі, доводити необхідну інформацію набагато швидше до педагогічних колективів шкіл (шляхом направлення групових повідомлень педагогам усієї школи в чаті), формування необхідних звітів про показники діяльності навчального закладу з можливістю їх відразу роздрукувати, здійснити перевірку відповідних напрямків роботи навчального закладу дистанційно. Все це та багато іншого ми плануємо втілити в нашій системі.
Наразі можливості системи вже дозволяють створити такий клієнтський доступ бажаючим управлінням освіти. Над повноцінною версією клієнтського кабінету з повним функціоналом команда спеціалістів проекту почне працювати найближчим часом.

На даний час проводиться опитування думки потенційних користувачів (освітян) щодо такої ініціативи, нормативного її втілення, побажань щодо функціонального наповнення.
Тож якщо Ви маєте якісь побажання, поради чи думки з даного приводу обов’язково пишіть нам на пошту info@www.www.ukrschools.com.ua.